Protecti

/ Firma

Zadbaj o swój biznes. Zwiększaj produktywność pracowników w Twojej firmie z Protecti. Koniec z płaceniem za Facebooka i zakupy w pracy

Protecti dba o Twój biznes skutecznie podwyższając produktywność w firmie poprzez blokowanie dostępu do określonych kategorii stron, które nie są potrzebne w pracy.

Czy wiesz, co w czasie pracy robią Twoi pracownicy w Internecie? Dlaczego nieustannie są zajęci pomimo tego, że nie zostały im przydzielone nowe zadania? Odpowiedzią może być korzystanie z Facebooka, sklepów internetowych, serwisów aukcyjnych oraz Youtube.

Za ile godzin pracy płacisz swoim pracownikom, a ile czasu tak naprawdę spędzają oni na efektywnym wykonywaniu swoich obowiązków?

Jak zdiagnozować czy marnotrawstwo czasu w Internecie jest problemem w Twojej firmie?

Odpowiedź jest prosta - przetestować Protecti. Jest to normalna procedura podczas której na 30 dni uruchamiamy system bez żadnych filtrów. Test pozwala zdiagnozować na jakich stronach przebywają pracownicy. Po zakończeniu tego okresu przygotowujemy raport zawierający sugestie które strony z kategorii należy zablokować. W 99% przypadków prezesi firm widząc statystyki natychmiast decydują się na wdrożenie Protecti w swojej firmowej sieci.

Co zrobić jeśli różne działy firmy potrzebują dostępu do różnych treści?

W zależności od profilu firmy i specyfikacji obowiązków możesz zadecydować o tym, które kategorie stron są niezbędne do realizacji zadań służbowych dla poszczególnych działów, a które z witryn nie powinny być odwiedzane przez pracowników w czasie godzin pracy.

Protecti pozwala różnicować polityki filtracji w zależności od stanowiska lub charakterystyki działu. Na każdym z komputerów ustawienia filtrów mogą być różne w wersji Protecti Plus dla Firm

Protecti - pierwszy krok do większej produktywności

Implementując Protecti zobaczysz jak w łatwy sposób sprawić, aby pracownicy skupili się na wykonywaniu powierzonych im zadań. Kupujesz spokój. Kupujesz produktywność. Nie musisz kupować drogich rozwiązań sprzętowych czy specjalistycznego oprogramowania. Produktywność firmy zaczyna się od Protecti.

To Ty ustalasz zasady pracy, efektywnie zarządzając Internetem narzędziem pracy i rozrywki jednocześnie.