Protecti

/ ISP

 

Sprzedawaj usługi a nie megabity. Jak Protecti może pomóc w podniesieniu konkurencyjności Twojej sieci?

Wdrożenie Protecti w Twojej sieci pozwala na skuteczne zwiększenie przychodów bez konieczności dalszego obniżania cen i dawania większych pakietów megabitów niż konkurencja. Obecnie tylko największe firmy na rynku oferują swoim użytkownikom filtrowanie treści w oparciu o pakiet antywirusowy, który łatwo jest obejść lub wyłączyć. Protecti jest usługą działającą w chmurze, a tym samym trudną do obejścia ponieważ nie jest instalowana lokalnie na urządzeniu klienta.

Możesz zaoferować swoim klientom coś więcej niż tylko Internet i telewizję i telefon - innowacyjną usługę dodaną unikalną na polskim rynku telekomunikacyjnym 

Łatwe wdrożenie i integracja przez API

Wdrożenie Protecti możliwe jest do przeprowadzenia w zaledwie kilka godzin. Wszelkich niezbędnych informacji i pomocy w tym zakresie udziela nasz Dział Wsparcia Technicznego.

Dla ułatwienia procesu obsługi sprzedażowej i posprzedażowej w Twojej sieci wyposażyliśmy Protecti we API pozwalające zintegrować usługę z LMS lub systemem finansowo - księgowym.

Chcesz wdrożyć Protecti w swojej sieci? Wypełnij poniższy formularz lub skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@protecti.pl

 

PROTECTI - PRZEDWDROŻENIOWA ANALIZA SIECI ISP